Το νικητήριο γκολ

“Μαύρο και άσπρο” Zifkobits νωρίς και να χάσετε τη μεγάλη Pedro Henrique θέλετε ή 15 λεπτά, Παρουσίαση, Παρουσίαση Μυστακίδης 20 λεπτά άνοιξε το σκορ (γυμναστήριο εραστές θα Mpisesbar).

Ογδόντα δευτερόλεπτα μετά την αλλαγή στο αποτέλεσμα του Αστέρα Τρίπολης, για πέντε λεπτά. Aleksandar Prigiobits και πάλι … το νικητήριο γκολ στο δεύτερο πόδι κατά το πρώτο τρίμηνο φλιτζάνι Ξάνθη, Ελλάδα Miracle Touch (εντάχθηκε Αρκάδες Contra) τράβηξε ΠΑΟΚ (63 ‘).

Μετά Παναθηναϊκός ειδική “συνημμένο” να Αστέρας Τρίπολης 4-0 προβάδισμα έναντι του ΠΑΟΚ άλλη ομάδα αέρα που εισέρχεται στα ημιτελικά του τουρνουά. Blunt είναι, όμως, μια ομάδα Κ παιζόταν σε ένα μικρό μόνο-70 (δεύτερη κίτρινη σταμάτησε Pedro, εκτός) Enrique Αν το καλά και δείχνει την ώρα στα τελευταία 14 παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις, 13 νίκες στην Ελλάδα στην ομάδα επιτρέπεται.

αποθήκες:
ΞΑΝΘΗ (Lucescu R.): Zifkobits, Karasalidis, Μπαξεβανίδη (82 λεπτά Soltani), Younes, Loysero, Βασιλακάκης, all-star, Λάζιτς, λάκκους, Salimo, Camara

Υποδοχής απάντησε 52. Για πρώτη φορά, ήταν τα γυρίσματα αμέσως μετά το παιχνίδι φέρνει αντιμέτωπους το παιχνίδι. Έγραψε ότι πας το μεγαλύτερο μέρος της περιοχής “όχι πέραν» 2-1, η οποία έλαβε την κρίσιμη αποτέλεσμα Prigiobits αγώνα, Ραζβάν Λουτσέσκου είναι 63 λεπτά. ισχυρό πλάνο.

ΠΑΟΚ (βλ IBITS): γλυκόζη, Matos Malezas, Varela, Leobats, Cañas (31 ‘), Sakchof, Mpisesbar (73 λεπτά Κίτσιου) Μυστακίδης, Enrique Κουλούρης (59’ Prigiobits)