Nα κερδίσουν μια θέση στο δεύτερο μισό

Ολυμπιακός. Διαμαντοπούλου Εκείνος Pleyritoy: 1, 2 Ελευθεριάδου, Swra 1 Manwlioydaki 1 Ασημάκης Αβραμίδου, m. Pleyritoy, Emolo, β. Pleyritoy, Mpiankoni 1 Schmidt, Σταματοπούλου.

Ουτρέχτη. Van Der Molen, Aarts, Jansen, Chene NF. 3 Fraoyenfelnter 1 Loritsen, Σρέντερ, Van Rossum, Schmitz 1 Chene, Ntrebes Βόρεια Mpoyis Gkeserik.,.

Ομάδα Γ Ευρωλίγκα ο Ολυμπιακός να κερδίσουν μια θέση στο δεύτερο μισό του πρώτου θηλυκού νικητή του τρίτου αγώνα πόλο, πας faaaluese ολλανδική Ουτρέχτη beat είναι λιγότερο από 3 SPORT “Π Kapagerof »του Πειραιά.

Είναι επίσης το πρώτο παιχνίδι Harry Pavlidisi και εξαντλημένη μετά την πρώτη περίοδο με 2-0, και η δεύτερη oktalepto Ollandezes χρήστη isofarisan 2-2:

Στην τρίτη περίοδο, ο ίδιος τους έδωσε, κάνοντας Ουτρέχτη 4-0 γραμμή σκορ 2-4, και με έναν τρόπο που καλύτερα sangisangiana πρώτους οκτώ προκριθεί μετά τον Ολυμπιακό μετά το μπλοκ πρέπει να κερδίσει με διαφορά 4 γκολ. Κάτι ανταποκρίθηκε με τρία αναπάντητα γκολ, αυτός Ελευθεριάδου. Προκάλεσε Pleyritoy και Mpiankoni πλήρωση των επικεφαλής 24 λεπτά 5-4 paiktriwn Ολυμπιακούς Αγώνες.

Σε Ntoynaιsbaros Παιχνίδια Λιλ με 18-6 και τη δεύτερη ομάδα.

Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, ένας στόχος που Ουτρέχτη ισοφάρισε oktaleptoy περίπου το μισό επιτεύγματα των Ολυμπιακών Αγώνων, όταν η αντιπολίτευση χάνει Άλκηστη Αβραμίδου ισοσταθμιστή. Oktalepta: 2-0, 0-2, 3-2, 1-1.